Tag » Seksi » Halaman 3

Omarosa releases secret tape of Lara Trump offering her $15K-a-month campaign job

Omarosa Manigault Newman, the former reality TV star who became a top White House aide to President Donald Trump, on Thursday released exclusively to MSNBC a secret tape of campaign official Lara Trump offering her a $15,000-a-month job after she was fired from the administration. 892 kata lagi

National

Motra e Encës mundohet t'i bëjë konkurrencë Kim Kardashian-it (Foto)

Uindi Haxhia në të shumtën e rasteve di të provokojë më shumë se që duhet.

Motra e këngëtares- Enca Haxhia, duket se mburret me linjat e trupit ani pse ka kaluar çdo kufi të peshës normale. 48 kata lagi

Lajme

Jehona Dreshaj me gjoksin më të madh në vend (Foto)

Motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, Jehona, po çmend botën mashkullore.

Jo vetëm për bukurinë e saj, Jehona dallohet më shumë edhe për “asetet” që zotëron. 33 kata lagi

Lajme

Bleona në fotot e fundit shfaqet nudo!

Bleona është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të rralla janë rastet kur ajo ndan me fansat ndonjë fotografi provokuese nga aktivitetet e saj muzikore. 34 kata lagi

Lajme

Kim Kardashian me bikini tanga në plazh, tregon të pasmet gjigante

Ajo së fundmi ka deklaruar se është në formën më të mirë në jetën e saj, pas ndryshimit të regjimit të saj të ushtrimeve fizike. 72 kata lagi

Lajme

Çmendet Morena! Publikon video duke u larë në banjo

Këngëtarja/modelja, shihet duke u larë në një tush në Stamboll të Turqisë, aty ku edhe po jeton tash e disa muaj.

“Kur jashtë bie shi”, ka shkruar Morena nën videon ku mori mijëra shikime dhe komente. 48 kata lagi

Lajme