Tag » LSI

LSI: Ja skandali që e rrëzon Ramën për 24 orë

Kreu i grupit parlamentar te LSI-se, Petrit Vasili pasi e ka paralejmeruar qe t’u kurseje shqiptareve nje -97-te te dyte, sot shkruan per skandalin e 2 miliarde eurove. 229 kata lagi

Lajme

New Disease Alert!

A disease exists that has battled man for years but remains diagnosed and untreated despite the fact many people have tried to provide cure to it using a formula very perfect to solve it. 391 kata lagi

General

Reagon deputeti i LSI: Radarët e shtetit i komandonin trafikantët e pushtetit

Zëvendëskryetari dhe deputeti i LSI-së, Luan Rama, ka reaguar nëpërmjet postimi në rrjetet sociale ne lidhje me radarët e e Forcave Detare dhe ato të Policisë së Shtetit të cilët sipas tij i komandonin trafikantët e pushtetit. 133 kata lagi

Lajme

PD-LSI bëhen sërish bashkë: Bushati me sjellje rrugaçërore

Pas sherrit ne Komisionin për Integrimin Europian dhe replikave fyese qe perfshine ministrin e Jashtem Ditmir Bushati dhe opozitaret, konkretisht demokratin Genc Pollo, deputete e PD dhe te LSI jane bere se bashku, duke denuar qendrimin e ministrit. 215 kata lagi

Politike

LSI nxjerr provat/ Ja lidhja e Habilaj me Saimir Tahirin (Foto)

Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari ka reaguar sot në lidhje me lajmin e arrestimit të një prej kushërinjve të ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. 179 kata lagi

Lajme

Debatet për biznesin e vogël, Vasili përkrah Bashën: Do jemi të bashkuar si front opozitar

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili, ka shpërthyer në akuza të forta dhe fyerje personale ndaj kryeministrit të vendit Edi Rama. 228 kata lagi

Politike

Çfarë s’u pa në një javë/ Nga batuta e Ramës me “motrën” LSI tek kartolina e Bashës me… (Video)

TIRANE- Debati në sallën e seancave plenare nuk është ai që shumë do të dëshironin. Përpos deklaratave për ta ngritur debatin në nivelin e duhur, sërish batuat janë ato që godasin më shumë. 273 kata lagi

Lajme